Projektowanie i budowanie tarasów, tarasów z zadaszeniem

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Jedną z wielu naszych ofert jest projektowanie tarasów, które chętnie poźniej wykonujemy. Jednak przed rozpoczęciem budowy, musimy wykonać różnego rodzaju pomiary, aby zaproponować jak najlepsze rozwiązanie pod względem estetycznym jak i praktycznym.

taras w Wesoej

 

Na rynku mamy wiele rodzajów drewna odpowiedniego do budowy tarasów m.in.;

  • drewno egzotyczne

  • drewno iglaste

  • drewno liściaste

w każdej z tych grup można znaleźć ciekawy i dobrej jakości materiał. Z egzotyków najczęściej używamy Bangkirai, Garapa, Massaranduba, Kempas, Cumaru, Ipe. Z kolei z grupy iglastej naszym bezkonkurencyjnym faworytem jest deska z modrzewia syberyjskiego.

Zajmujemy się również tarasami z deski kompozytowej. Pracujemy głównie na systemach Twinson, ale zdarza nam się wykonywać tarasy z tańszych rozwiązań, które oferuje np. Gamrat.

taras kobyka

Oferujemy także tarasy w formie zabudowanej, wykonanej z drewna konstrukcyjnego (bsh, kvh czy c24). Tego typu konstrukcje przykrywamy poliweglanem litym, komorowym, żaglem przeciwdeszczowym lub przeciwsłonecznym oraz blachodachówką.

Wieloletnie doświadzczenie pozwala nam odpowiednio dostosować podbudowę konstrukcji pionowych i poziomych do warunków panujących u klienta.

 

 
Pergola + Taras realizacja kompleksowa

Taras z kompozytu Warszawa

Taras, drewutnia, ławeczka i ogród

Taras w Zielonce

Taras z zadaszeniem z poliwęglanu

Taras z żaglem cieniującym

Taras podwyższony na konstrukcji